Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL16, 1.2V, RGB Lighting, Kit of 2

Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB (2x8GB), CL16, 2666Hz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
495,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | KINGSTON |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Frecventa | 2666MHZ |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Refresh row cycle time | 260 ns |
| Row active time | 29.25 ns |
Nu există recenzii încă.