Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1.35V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB, CL16, 3200Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
31 în stoc
372,99lei
31 în stoc
| Producator | KINGSTON |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |

Nu există recenzii încă.