Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL19, 1.2V

Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB, CL19, 2666Hz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
372,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Frecventa | 2666MHZ |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 19 CL |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| CAS latency | 19 |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.