Memorie RAM Kingston Fury Beast RGB, DIMM, DDR4, 32GB, 3000MHz, CL15, 1.35V, RGB Lighting, Kit of 2

Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 32GB (2x16GB), CL15, 3000MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.247,99lei
Stoc epuizat
| Producator | KINGSTON |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Frecventa | 3000MHz |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 15 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| CAS latency | 15 |
Nu există recenzii încă.