Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, 3200MHz, CL16, 1.35V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, CL16, 3200Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
200,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory ranking | 1 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Lead plating | Gold |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Master (outer) case width | 196.9 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.43 kg |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.