Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, 2666Hz
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, CL19, 2666Hz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
210,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| ECC | Yes |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 19 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory channels | Single-channel |
| CAS latency | 19 |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.