Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, 3200MHz, CL22, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, CL22, 3200MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
13 în stoc
200,99lei
13 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 22 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| CAS latency | 22 |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.