Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL16, 1.2V, Kit of 4
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston Fury Beast, DIMM, DDR4, 16GB (4x4GB), CL16,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
15 în stoc
891,00lei
15 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 10 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Lead plating | Gold |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Kit quad channel | Da |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Refresh row cycle time | 260 ns |
| Memory data transfer rate | 2666 MT/s |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 4 GB |
| Row active time | 29.25 ns |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.13 kg |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.