| General | |
| Recomandat pentru Gaming |
Da
|
| Serie |
FURY Beast RGB
|
| Tip |
DDR5
|
| Capacitate |
32 GB
|
| Frecventa |
6000 MHz
|
| Kit Dual Channel |
2x 16 GB
|
| Latenta CAS |
40 CL
|
| Radiator |
FURY Beast RGB
|
| Timing |
40-40-40
|
| Iluminare LED |
Da, LED RGB
|
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston FURY Beast RGB, DIMM, 32GB (2x16GB) DDR5,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
1 în stoc
1.127,99lei
1 în stoc
| Producator | KINGSTON |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row active time | 32 ns |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Backlight | Yes |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Memory clock speed | 3000 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
Nu există recenzii încă.