Memorie RAM Kingston Fury Beast White, DIMM, DDR4, 16GB, 3600MHz, CL18, 1.35V, Kit of 2, RGB SE
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston Fury Beast White, DIMM, DDR4, 16GB, 3600MHz,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
704,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 18 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory data transfer rate | 3600 MT/s |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| CAS latency | 17 |
| Frecventa | 3600 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.