Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR5, 32GB, 6400MHz, CL32, 1.35V, FURY Renegade Silver, Kit of 2
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston Fury Renegade Silver, DIMM, DDR5, 32GB, CL32,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
2 în stoc
3.660,99lei
2 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 32 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row active time | 32 ns |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Tensiune alimentare | 1.4 V |
| CAS latency | 32 |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Frecventa | 6400 MHz |
| Memory voltage | 1.4 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Master (outer) case width | 190.5 mm |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Master (outer) case height | 177.8 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.43 kg |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.