Memorie RAM Patriot, DIMM, DDR3, 8GB, 1600 Mhz, CL11, 1.5V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Patriot, DIMM, DDR3, 8GB, CL11, 1600 Mhz
Producator:
Patriot
Disponibilitate:
Stoc epuizat
207,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 11 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Radiator | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| CAS latency | 11 |
| Memory ranking | 2 |
| Frecventa | 1600 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | PATRIOT |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.