Memorie RAM Patriot, DIMM, DDR4, 8GB, 2666MHz, CL19, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Patriot, DIMM, DDR4, 8GB, CL 19, 2666Mhz
Producator:
Patriot
Disponibilitate:
Stoc epuizat
298,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 19 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| CAS latency | 19 |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Producator | PATRIOT |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.