Monitor 23.8″ ASUS VZ24EHE, IPS, 16:9, FHD 1920* 1080, 178/ 178, 250 cd/mp, 1000:1, 1ms MPRT, max 75 Hz, Flicker-free, Low Blue Light, Eye Care+Technology, FreeSync, HDMI, VGA, casti, VESA 75* 75, Kensington Lock,culoare negru
Memorii RAM Desktop
Monitor 23.8" ASUS VZ24EHE, IPS, 16:9, FHD 1920* 1080, 178/
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
993,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 401-500cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 14.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 4:3 |
| MNT-Color | White |
| VGA_OLD | Nu |
| Test Ramona | test |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Market positioning | Home |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Power adapter included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Backlight type | LED |
| Digital horizontal frequency | 24 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Tilt angle range | 23 – -5° |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 668857 |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Height (with stand) | 392 mm |
| Depth (without stand) | 39 mm |
| Height (without stand) | 317 mm |
| Weight (without stand) | 2.5 kg |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Boxe integrate | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |

Nu există recenzii încă.