| General | |
| Tip |
DDR4 SODIMM
|
| Capacitate |
8 GB
|
| Frecventa |
3200 MHz
|
| Kit |
1x 8192 MB
|
| Latenta CAS |
22 ns
|
| Standard |
PC4-25600
|
| Tensiune alimentare |
1.2 V
|
| Altele |
22-22-22-53
|
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Memorie notebook Corsair Vengeance, SODIMM, 8GB, DDR4, CL22, 3200MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
142,99lei
Stoc epuizat
| Producator | CORSAIR |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 22 CL |
| Kit quad channel | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Frecventa | 3200 MHz |
Nu există recenzii încă.