| Tip |
DDR4 SODIMM
|
| Capacitate |
16 GB
|
| Frecventa |
3200 MHz
|
| Kit |
1x 16384 MB
|
| Latenta CAS |
20 ns
|
| Standard |
PC4-21300
|
| Tensiune alimentare |
1.2 V
|
Memorii RAM laptop
Memorie notebook Kingston FURY Impact, 16GB, DDR4, 3200MHz, CL20
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
49 în stoc
371,99lei
49 în stoc
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 20 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| CAS latency | 20 |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Row active time | 26.25 ns |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Master (outer) case width | 196.9 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 780.5 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.