SKU: AD5S48008G-S
Producator: Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
367,99lei
Stoc epuizat
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR5, 8GB, 4800MHz, CL40, 1.35V
SKU: AD5S48008G-S Categorie:
DRAM-Kit
No
ECC
Yes
Capacitate memorie RAM
8GB
Kit
No
Tip Memorie RAM
DDR5
Latenta
40 CL
On-Die ECC
Yes
Memory layout (modules x size)
1 x 8 GB
Memory form factor
262-pin SO-DIMM
Module configuration
1024M x 16
Kit quad channel
Nu
Tip
DDR5 SODIMM
Capacitate
8 GB
Tensiune alimentare
1.35 V
Kit dual channel
Nu
Frecventa
4800 MHz
Memory voltage
1.1 V
Producator
ADATA
Garantie
999
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “Memorie RAM ADATA, SO-DIMM, DDR5, 8GB, CL40, 4800MHz”