| General | |
| Tip |
DDR4 SODIMM
|
| Capacitate |
4 GB
|
| Frecventa |
2666 MHz
|
| Kit |
1x 4096 MB
|
| Latenta CAS |
19 ns
|
| Standard |
PC4-21300
|
| Tensiune alimentare |
1.2 V
|
Memorii RAM laptop
Memorie RAM ADATA, SODIMM, DDR4, 4GB, CL19, 2666MHz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
80,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 19 CL |
| JEDEC standard | Yes |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| CAS latency | 19 |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Capacitate | 4 GB |
| Height (imperial) | 3 cm (1.18) |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.