Memorie RAM ADATA, SODIMM, DDR5, 16GB, 4800MHz, CL40, 1.1V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM ADATA, SODIMM, DDR5, 16GB, CL40, 4800MHz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
428,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | Yes |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Kit | No |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| On-Die ECC | Yes |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| Kit dual channel | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.