Memorie RAM SODIMM Corsair Mac Memory 16GB (2x8GB), DDR3L 1600MHz, CL11, 1.35V, CMSA16GX3M2A1600C11
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Memorie RAM CORSAIR Mac, SODIMM, DDR3L, 16GB (2 x 8GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
574,99lei
Stoc epuizat
| Producator | CORSAIR |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Yes |
| Latenta | 11 CL |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Tip | DDR3 SODIMM |
| Frecventa | 2666 MHz |
Nu există recenzii încă.