Memorie RAM Kingston, SODIMM, DDR3, 16GB, 1866MHz, CL10, 1.5V, Kit of 2
Memorii RAM laptop
Memorie RAM Kingston Fury, SODIMM, DDR3, 16GB (2x8GB), CL10, 1866MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
734,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | Yes |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Yes |
| Latenta | 10 CL |
| Memory channels | Dual-channel |
| Cooling type | Heatsink |
| CAS latency | 11 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | No |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR3 SODIMM |
| Memory form factor | 204-pin SO-DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Frecventa | 1866 MHZ |
| Memory voltage | 1.35,1.5 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.