Memorie RAM Kingston, SODIMM, DDR5, 8GB, 4800MHz, CL30, 1.1V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM Kingston, SODIMM, DDR5, 8GB, CL30, 4800MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
22 în stoc
469,00lei
22 în stoc
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 38 |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Da |
| Capacitate | 8 GB |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Kit | maybe |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.