Memorie RAM Kingston, SODIMM, DDR5, 8GB, 4800MHz, CL38, 1.1V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM Kingston, SODIMM, DDR5, 8GB, CL38, 4800MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
9 în stoc
548,99lei
9 în stoc
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Kit | No |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 38 |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Memory ranking | 1 |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| CAS latency | 38 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Row active time | 29.12 ns |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| Capacitate | 8 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Master (outer) case width | 196.9 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 812.13 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.