Memorie RAM ADATA, SODIMM, DDR4, 32GB, 3200MHz, CL19, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Adata Premier, SODIMM, DDR4, 32GB, CL22, 3200Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
488,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 22 CL |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Module configuration | 1024M x 8 |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Capacitate | 32 GB |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.