Memorie RAM Adata, DIMM, DDR4, 8GB, 1600MHz, CL11, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Adata, SODIMM, DDR3L, 8GB, CL11, 1600Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
165,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | No |
| Latenta | 11 CL |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| CAS latency | 11 |
| Kit quad channel | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR3 SODIMM |
| Memory form factor | 204-pin SO-DIMM |
| Frecventa | 1600 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Internal memory type | DDR3L |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.