Corsair DDR4 Vengeance® Series 32GB (2 x 16GB) DDR4 SODIMM 3000MHz CL18 Memory Series VENGEANCE SODIMM Memory Type DDR4 Memory Size 32GB Kit (2 x 16GB) Tested Latency 18-20-20-38 Tested Voltage 1.2V Tested Speed 3000MHz SPD Latency 15-15-15-36 SPD Speed 2133MHz SPD Voltage 1.2V Speed Rating PC4-24000 (3000MHz) Compatibility Intel X299 Package Memory Format SODIMM Package Memory Pin 260 https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Memory/Vengeance%C2% AE-Series-32GB-%282-x-16GB%29-DDR4-SODIMM-3000MHz-CL18-Memory- Kit/p/CMSX32GX4M2A3000C18#tab-tech-specs
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Memorie RAM notebook Corsair Vengeance, SODIMM, DDR4, 32GB (2 x
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.123,99lei
Stoc epuizat
| Producator | CORSAIR |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Yes |
| Latenta | 18 CL |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Capacitate | 32 GB |
| Frecventa | 3000 MHZ |
Nu există recenzii încă.