Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL15, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston Fury, SODIMM, DDR4, 16GB, CL16, 2666
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
20 în stoc
346,99lei
20 în stoc
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Memory ranking | 2 |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| CAS latency | 15 |
| Memory data transfer rate | 2666 MT/s |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Row active time | 26.25 ns |
| Row cycle time | 45 ns |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.