Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR3, 4GB, 1333MHz, CL11, 1.5V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR3, 4GB, CL11, 1333MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
335,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | No |
| Latenta | 11 CL |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Lead plating | Gold |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| CAS latency | 9 |
| Memory ranking | 2 |
| Memory bus | 64 bit |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Kit quad channel | Nu |
| Memory type | PC-10600 |
| Kit dual channel | Nu |
| Capacitate | 4 GB |
| Tip | DDR3 SODIMM |
| Memory form factor | 204-pin SO-DIMM |
| Number of pins | 204 |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Chips organisation | X8 |
| Frecventa | 1333 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.