Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR3, 8GB, 1333MHz, CL11, 1.5V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR3, 8GB, CL11, 1333MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
440,98lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | No |
| Latenta | 11 CL |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Lead plating | Gold |
| CAS latency | 9 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory bus | 64 bit |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Kit quad channel | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR3 SODIMM |
| Memory form factor | 204-pin SO-DIMM |
| Number of pins | 204 |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Memory type | PC3-10600 |
| Replacement for | A4105740 (Dell); A5039653 (Dell); 634091-001 (HP/Compaq); QP013AA (HP/Compaq) |
| Chips organisation | X8 |
| Frecventa | 1333 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.