Memorie RAM notebook Kingston, DDR4, 32GB, 2666MHz, CL19, SODIMM
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 32GB, CL19, 2666Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
650,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 19 CL |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 19 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Capacitate | 32 GB |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.