Memorie RAM Kingston, SODIMM, DDR4, 32GB, 2933MHz, CL21, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 32GB, CL21, 2933Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.323,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 21 CL |
| JEDEC standard | Yes |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Capacitate | 32 GB |
| CAS latency | 21 |
| Frecventa | 2933 MHZ |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.