Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 32GB, 3200MHz, CL22, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 32GB, CL22, 3200 Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
28 în stoc
713,98lei
28 în stoc
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 22 CL |
| CAS latency | 22 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Capacitate | 32 GB |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.