Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 4GB, 2400MHz, CL17, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 4GB, CL17, 2400MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
202,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 17 CL |
| Lead plating | Gold |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Capacitate | 4 GB |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.