USB Flash Drive ADATA UR340 128GB, black metalic, USB 3.2
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive ADATA UR340, 128GB, USB 3.2, black
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
83,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate USB | 128GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Culoare | Negru |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen2 |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Capacitate SSD extern | 512 GB |
| Read speed | 100 MB/s |
| Capacity | 128 GB |
| Compatible operating systems | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.