| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Culoare | Negru/Roz |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 67.3 x 21.04 x 10.14 |
| Greutate | 11 g |
100 în stoc
138,99lei
100 în stoc
| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Culoare | Negru/Roz |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 67.3 x 21.04 x 10.14 |
| Greutate | 11 g |
| Capacitate USB | 256GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 256 GB |
| Compatible operating systems | Windows 11, 10, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4 +), Chrome OS |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 171.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 627 |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.