USB Flash Drive Kingston 32GB Data Traveler 80, USB-C 3.2, R/W: 200/60 MB/s, Compatible with Windows/Mac OS/Linux/Chrome OS
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Kingston 32GB Data Traveler 80, USB-C
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
12 în stoc
89,99lei
12 în stoc
| Capacitate USB | 32GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 64 GB |
| Read speed | 200 MB/s |
| Interfață USB | USB Type-C |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11/10/8.1, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Master (outer) case length | 171.7 mm |
| Master (outer) case gross weight | 508.25 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.