USB Flash Drive Kingston 64GB Data Traveler Exodia M, USB 3.2 Gen1
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Kingston DataTraveler Exodia M, 64GB, USB
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
42,99lei
100 în stoc
| Capacitate USB | 64GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 64 GB |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case length | 171.5 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Master (outer) case gross weight | 591.52 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.