USB Flash Drive Kingston, DataTraveler Kyson, 256GB, USB 3.2, metalic
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Kingston, DataTraveler Kyson, 256GB, USB 3.2
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
188,99lei
100 în stoc
| Capacitate USB | 256GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Key ring | Yes |
| PIN-secured access | No |
| Capacity | 256 GB |
| Read speed | 200 MB/s |
| Write speed | 60 MB/s |
| Fingerprint reader | No |
| Culoare | Argintiu |
| Compatible operating systems | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Master (outer) case gross weight | 403.85 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.