| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 150 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 13.21 x 42.42 x 6.60 |
| Altele | Compatibil USB 2.0 |
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra Flair, 128GB, USB 3.0
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
68 în stoc
149,99lei
68 în stoc
| Capacitate USB | 128GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-3.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Password protection | Yes |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 128 GB |
| Read speed | 150 MB/s |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.