| Capacitate (GB) | 16 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 150 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 13.21 x 42.42 x 6.60 |
Stoc epuizat
58,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate (GB) | 16 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 150 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 13.21 x 42.42 x 6.60 |
| Capacitate USB | 16GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-3.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Capacity | 16 GB |
| Read speed | 130 MB/s |
| Fingerprint reader | No |
| Culoare | Argintiu |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.