| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Interfata | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 150 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 13.21 x 42.42 x 6.60 |
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra Flair, 64GB, USB 3.0
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
59 în stoc
84,99lei
59 în stoc
| Capacitate USB | 64GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-3.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Key ring | Yes |
| PIN-secured access | No |
| Culoare | Albastru |
| Capacity | 64 GB |
| Read speed | 150 MB/s |
| Fingerprint reader | No |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.