USB Flash Drive Kingston 64GB Data Traveler Exodia Onyx, USB 3.2 Gen1, Black
Memorii USB
USB Flash Drive Kingston 64GB Data Traveler Exodia Onyx, USB
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
32,98lei
100 în stoc
| Capacitate USB | 64GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Interfață USB | USB 3.2 |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 64 GB |
| Compatible operating systems | Windows 11, 10, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4 +), Chrome OS |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case length | 171.5 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 523.26 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.