USB Flash Drive Kingston 64GB DT MicroDuo, USB 3.0, micro USB 3C
Memorii USB
USB Flash Drive Kingston 64GB DT MicroDuo, USB 3.0, micro
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
138,99lei
100 în stoc
| Capacitate USB | 64GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-3.1 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Capacity | 64 GB |
| Read speed | 200 MB/s |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case length | 171.5 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Culoare | Purpuriu |
| Master (outer) case gross weight | 461.91 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.