
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip mixer | Cu bol |
| Frământare | Da |
| Accesorii | Carlig |
| Capacitate bol | 4L |
| Material bol | Inox |
| Putere mixer | 300W |
| Numar viteze | Turbo |
| Greutate | 2.13 kg |
| Inaltime | 34.10 cm |
| Latime | 30.20 cm |
| Adancime | 21.30 cm |

Nu există recenzii încă.