GIGABYTE G34WQC A Gaming Monitor 34″
Monitoare LED
GIGABYTE G34WQC A Gaming Monitor 34"
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.897,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 1200 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Pixel pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Height adjustment | 10 cm |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Backlight type | Edge LED |
| Swivelling | No |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Colour gamut | 90% |
| Weight (with stand) | 8.4 kg |
| Depth (with stand) | 234.8 mm |
| Width (with stand) | 808.9 mm |
| Height (with stand) | 488.8 mm |
| Width (without stand) | 808.9 mm |
| Depth (without stand) | 114.5 mm |
| Height (without stand) | 363.4 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 65 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 424624 |
Nu există recenzii încă.