Gigabyte monitor gaming 27″SS IPS, 1920 x 1080 Full HD, brightness 400 cd/m², aspect ratio: 16:9, response time: 1ms, contrast ratio (typical): 1000:1, refresh rate 165Hz, Black, Flicker-free, x HDMI 2.0 1 x Displayport 1.2, 1 x USB Type-C , 2 x USB 3.0 Downstream ports, 1 x USB 3.0 Upstream port, 1 x Earphone Jack.
Monitoare LED
Gigabyte monitor gaming 27"SS IPS, 1920 x 1080 Full HD,
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.322,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| RMS rated power | 6 W |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Colour gamut | 99% |
| Boxe integrate | Nu |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Weight (without stand) | 5.6 kg |
| Panel type | SS-IPS |
| Backlight type | Edge LED |
| Pixel pitch | 0.3108 x 0.3108 mm |
| Swivelling | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 634541 |
| Width (with stand) | 615.7 mm |
| Depth (with stand) | 229.3 mm |
| Height (with stand) | 517.5 mm |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| Width (without stand) | 615.7 mm |
| Depth (without stand) | 59.9 mm |
| Height (without stand) | 371.1 mm |
Nu există recenzii încă.