Gigabyte monitor gaming, FO48U, 4K, diagonala: 47.53″ oled, rezolutie: 3840 x 2160 (UHD), luminozitate: 130-150 cd/m2 (typical), contrast: 135000:1, unghi vizualizare: 178°, timp raspuns: 1ms, refresh rate: 120Hz, conectivitate: 2 x HDMI 2.1, 1 x Display port 1.4 , 1 x USB Type- C, 2 x USB 3.0, difuzoare incorporate 2 x 15W + 1 x 20W, VESA 300*300mm.
Monitoare LED
Gigabyte monitor gaming, FO48U, 4K, diagonala: 47.53" oled, rezolutie: 3840
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
11.680,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 48.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 120 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display technology | OLED |
| Built-in USB hub | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| Colour depth | 10 bit |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in KVM switch | Yes |
| HBR3 support | Yes |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Colour gamut | 98% |
| Number of speakers | 3 |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Tip panel | OLED |
| Luminozitate maximă | 750 – 999 cd/m2 |
| Contrast ratio (typical) | 135000:1 |
| Width (with stand) | 1068.5 mm |
| Width (without stand) | 1068.5 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 85 kWh |
| Panel type | OLED |
| sRGB coverage (typical) | 130% |
| Panel mounting interface | 300 x 300 mm |
| Display brightness (peak) | 900 cd/m² |
| Display brightness (typical) | 150 cd/m² |
| RMS rated power | 50 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 66 kWh |
| Depth (with stand) | 251.1 mm |
| Height (with stand) | 675.1 mm |
| Weight (with stand) | 15 kg |
| Depth (without stand) | 43.1 mm |
| Height (without stand) | 611.8 mm |
| Weight (without stand) | 14.7 kg |
Z4680G 21.5 FHD I7-11700 16 256+1T W11P
Nu există recenzii încă.