Gigabyte monitor gaming, FV43U, 4K, diagonala: 43″, rezolutie: 3840 x 2160 (UHD), luminozitate: 750cd/m2, contrast: 4000:1, unghi vizualizare: 178°, timp raspuns: 1ms, refresh rate: 144Hz, conectivitate: 2 x HDMI 2.1, 1 x Display port 1.4 , 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0, difuzoare incorporate 2 x 12W, VESA 200*200mm.
Monitoare LED
Gigabyte monitor gaming, FV43U, 4K, diagonala: 43", rezolutie: 3840 x
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
8.173,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 701-1000cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 43.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Audio output | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| Colour depth | 10 bit |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| AC (power) in | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Pixel pitch | 0.2451 x 0.2451 mm |
| Viewable size, horizontal | 94.1 cm |
| Viewable size, vertical | 52.9 cm |
| Display diagonal (metric) | 108 cm |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| sRGB coverage (typical) | 150% |
| Tip panel | OLED |
| Display brightness (typical) | 750 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000 |
| Adobe RGB coverage | 99% |
| RMS rated power | 24 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 85 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 404326 |
| Width (with stand) | 967.2 mm |
| Depth (with stand) | 251.3 mm |
| Height (with stand) | 638.2 mm |
| Weight (with stand) | 10 kg |
| Width (without stand) | 967.2 mm |
| Depth (without stand) | 87.8 mm |
| Height (without stand) | 585.9 mm |
Nu există recenzii încă.