Gigabyte monitor gaming, M28U, diagonala: 28″ IPS, rezolutie: 3840 x 2160 (UHD), luminozitate: 300 cd/m2 , contrast: 1000:1, unghi vizualizare: 178°, timp raspuns: 1ms, refresh rate: 144Hz, conectivitate: 2 x HDMI 2.1, 1 x Display port 1.4 , 1 x USB Type-C, 3 x USB 3.0, difuzoare incorporate 2 x 3W, VESA 100*100mm.
Monitoare LED
Gigabyte monitor gaming, M28U, diagonala: 28" IPS, rezolutie: 3840 x
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
5 în stoc
5.646,99lei
5 în stoc
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| RMS rated power | 6 W |
| AC (power) in | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| HBR3 support | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Panel type | SS-IPS |
| Backlight type | Edge LED |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Colour gamut | 94% |
| Height (without stand) | 372.3 mm |
| Depth (without stand) | 63.1 mm |
| Pixel pitch | 0.16 x 0.16 mm |
| Viewable size, vertical | 63.2 cm |
| Viewable size diagonal | 36 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range (HDR) 1500, High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 53 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 406776 |
| Width (with stand) | 636.5 mm |
| Depth (with stand) | 193.6 mm |
| Height (with stand) | 534.2 mm |
| Weight (with stand) | 6.93 kg |
| Width (without stand) | 636.5 mm |
| Weight (without stand) | 5.18 kg |
Ecran profesional LFD Monitor Signage Philips 32” D-Line, FHD, 24/7
Nu există recenzii încă.