Monitor 14″ ASUS MB14AHD, 16:9, LED, IPS, 170/ 170, FHD 1920* 1080, 220 cd/ mp, 800:1, 5 ms, 60 Hz, Touch : PCT + MPP2.0 Active Pen, Protection Glass, Flicker-free, Low Blue Light, USB-C x 2, Micro HDMI x 1, iesire casti, Tripod Socket, greutate 0.87 kg, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 14" ASUS MB14AHD, 16:9, LED, IPS, 170/ 170, FHD
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.318,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 14.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Webcam | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Portabil | Da |
| Number of simultaneous touchpoints | 10 |
| Display brightness | 220 cd/m² |
| Stylus included | Yes |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Montare VESA | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Built-in microphone | No |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Touch technology | Multi-touch |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 8 kWh |
| Viewing angle, vertical | 170° |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| Micro HDMI ports quantity | 1 |
| Viewable size, horizontal | 30.9 cm |
| Viewable size, vertical | 17.4 cm |
| Pixel pitch | 0.161 x 0.161 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1172091 |
| Width (without stand) | 324.2 mm |
| Depth (without stand) | 12.5 mm |
| Height (without stand) | 201.2 mm |
| Weight (without stand) | 870 g |
| Display viewable area (HxV) | 309.37 x 174.02 mm |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
Nu există recenzii încă.